Piękny ogród z funkcjonalną nawierzchnią WARCO

Płyty z granulatu gumowego firmy WARCO doskonale nadają się na ogrodowy taras.

Czy kiedykolwiek myślałeś o dodaniu stylowego i jednocześnie praktycznego akcentu do wystroju Twojego ogrodu? Dla wszystkich tych, którzy marzą o ogrodzie jako o funkcjonalnej i estetycznej przestrzeni, w której można się zrelaksować, poopalać, zjeść posiłek lub cieszyć się towarzystwem rodziny i przyjaciół, innowacyjne płyty ogrodowe WARCO są dla Was idealnym rozwiązaniem!

Korzyści

Funkcjonalna elastyczna nawierzchnia jest produkowana z wyjątkowego połączenia gumowego granulatu EPDM oraz spoiwa poliuretanowego, uzyskując produkt szczególnie trwały i odporny na każdą pogodę. Dzięki drenażowi wbudowanemu w strukturę płyty, nawierzchnia jest przepuszczalna dla wody. Co więcej, gumowe płyty ogrodowe są antypoślizgowe i amortyzujące, co sprawia, że elastyczna nawierzchnia jest bardzo bezpieczna dla bawiących się dzieci. Bogata paleta formatów i pięknych kolorów od żywych energetycznych barw, do stonowanych klasycznych pasteli zapewniają wspaniały efekt. Szeroki wybór dostępnych wzorów sprawia, że płyty idealnie komponują się z otaczającą zielenią, a możliwości dopasowania do indywidualnych wymogów danej przestrzeni są praktycznie nieograniczone.

Łatwa instalacja

Jeśli uważasz, że montaż elastycznych płyt ogrodowych WARCO jest czasochłonnym i skomplikowanym zadaniem, to będziesz zaskoczony! Gumowe płyty są tak łatwe w instalacji, że można ją wykonać samodzielnie, stosując się do kilku prostych wskazówek. Jeśli Twoim podłożem jest gleba lub trawa, należy usunąć górną, zewnętrzną warstwę i w zależności od lokalnych warunków, położyć warstwę mrozoodporną, a na niej, ubitą warstwę żwiru lub grysu. Jako alternatywne i skuteczne rozwiązanie, polecamy także plastikową kratkę stabilizującą grunt wypełnioną pospółką - płyty można układać bezpośrednio na niej. To innowacyjny dodatek zapewni stabilność nowo-zainstalowanej nawierzchni i zagwarantuje podłoże przepuszczalne dla wody.

Bogactwo zastosowań

Gumowe płyty ogrodowe WARCO mają wielorakie zastosowania - mogą służyć jako ścieżka ogrodowa, taras, patio, ogród zimowy, podjazd, siłownia na świeżym powietrzu lub każdy inny obszar sportowo-rekreacyjny. Bez względu na to, który pomysł jest Ci najbliższy, zawsze znajdziesz odpowiedni pasujący produkt zgodny z przeznaczeniem planowanej nawierzchni. Metamorfoza Twojego ogrodu w stylową przestrzeń funkcjonalności i komfortu z pewnością sprawi, że będziesz więcej czasu spędzać na świeżym powietrzu w gronie bliskich i znajomych.

 

Przejdź do sklepu