Elastyczne płyty tarasowe WARCO doskonale nadają się jako mrozoodporna podłoga w ogrodzie zimowym.

Jak w mgnieniu oka stworzyć bajeczny zimowy ogród

Tylko dlatego, że na zewnątrz panują mroźne klimaty, nie oznacza to, że musisz całkowicie zrezygnować z ogrodu. Zimowy ogród lub oranżeria to doskonała opcja dla tych, którzy chcą wygospodarować dodatkową przestrzeń w swoim domu. Dlaczego by nie stworzyć funkcjonalnego ogrodu zimowego z nowoczesnymi, kolorowymi płytami tarasowymi WARCO?

Funkcjonalna podłoga o korzystnych właściwościach

Płyty są lekko sprężyste, w dotyku przypominające ściółkę leśną. Ich antypoślizgowa struktura jest bezpieczna i wygodna, nawet jak się chodzi po nich w wysokich obcasach. Nawierzchnia jest na tyle wytrzymała, że można na niej ustawiać doniczki i meble. Jednocześnie, izolujące właściwości płyt tarasowych WARCO sprawiają, że podłoga jest przyjemnie ciepła w dotyku.

Bezpieczne i łatwe w pielęgnacji

Inną świetną zaletą płyt jest to, że są one amortyzujące i minimalizują skutki upadku. Jest to szczególnie ważne jeśli mamy w domu małe dzieci. Co więcej, elastyczne płyty podłogowe są bardzo łatwe w pielęgnacji — wystarczy je odkurzyć lub przetrzeć mopem, używając ciepłej wody i łagodnego detergentu, żeby utrzymać podłogę w świetnej formie.

Trwała nawierzchnia w mgnieniu oka

Elastyczne płyty tarasowe WARCO są wykonane z granulatu gumowego wiązanego spoiwem poliuretanowym. Materiały te są niezwykle trwałe, przepuszczalne dla płynów oraz odporne na niskie i wysokie temperatury oraz na mróz. W odróżnieniu od ceramicznych płytek lub innych rodzajów podłóg, gumowe płyty nie butwieją, nie kruszą się i nie pękają. Co więcej, płyty podłogowe WARCO można ułożyć samodzielnie bez skomplikowanych narzędzi oraz potrzeby mocowania i klejenia ich ze sobą lub z podłożem.

Zimowy ogród w bajecznych kolorach

Zainspiruj się wspaniałymi kolorami płyt tarasowych WARCO. Możesz wybierać pomiędzy klasycznymi stylowymi odcieniami takimi jak Sawanna, Caffe Latte, Trawertyn, Maroko, Łąka Mleczy, poprzez dynamiczne nowoczesne kolory takie jak Lawenda, Atlantyk czy Etna. Dopasowując się do akcesoriów w Twoim domu lub tworząc z nimi ciekawy kontrast, atrakcyjne kolory dodadzą oryginalnego stylu do Twojej odnowionej przestrzeni i stworzą w niej wyjątkową, gościnną atmosferę.

 

Otrzymaj darmową próbkę i ofertę