Płytki tarasowe Warco - mądra inwestycja na lata

Taras 35 metrów kwadratowych - płyty zielone oraz mozaika.

Są całkowicie odporne na działanie mrozu i innych czynników atmosferycznych, a przy tym niezwykle wygodne i bezpieczne. Elastyczne płytki z granulatu gumowego wiązanego poliuretanem są trwałą i łatwą w utrzymaniu podłogą na każdy taras o podłożu nośnym.

Izolujące i wytrzymałe płyty na każdą pogodę

Przebywanie na izolujących przed zimnem i gorącem płytach to czysta przyjemność - stopy nie marzną, a ryzyko urazu w razie upadku jest znacznie zmniejszone. Nawierzchnie z granulatu pochłaniają dźwięk i są antypoślizgowe w suchych i mokrych warunkach. Nawet po ulewach nie gromadzą się na nich kałuże, gdyż płytki te są przepuszczalne dla wody i mogą być użytkowane przez cały rok, niezależnie od warunków pogodowych. Płyty tarasowe WARCO są całkowicie odporne na mróz, lód, roztopy i promieniowanie UV.

Taras 40 metrów kwadratowych - płyty z połączeniem typu zamek.

Woda deszczowa przepływa przez mikrokanaliki na spód płyty, oczyszczając ją przy tym z zabrudzeń. W zależności od podbudowy, woda albo wsiąka w podłoże pod płytami, albo płynie do odpływu wody wzdłuż kanałów drenażowych znajdujących się na spodniej stronie płyty. Reszta wilgoci rozchodzi się pzez kanaliki w płycie.

Typowe problemy innych nawierzchni

Użytkownicy nawierzchni WARCO wolni są od problemów, z jakimi na ogół borykają się użytkownicy materiałów konkurencyjnych (płytki ceramiczne i betonowe, deski, kamień naturalny), tj. ze zbyt dużym ciężarem, szkodami spowodowanymi mrozem, utratą materiału przy wymienianiu fragmentów, skomplikowaną instalacją i renowacją, rozkruszaniem lub próchnieniem materiału oraz ryzykiem urazu przy upadku.

Płytki tarasowe, które wytrzymają 15 lat?

Płyty na taras WARCO są szczególnie opłacalne. Koszt jednorazowej inwestycji jest przejrzysty, natomiast koszty utrzymania - minimalne. Bez żadnych dodatkowych wydatków i niezależnie od warunków pogodowych, nawierzchnia ta będzie Państwu służyła przez wiele lat. Przy prawidłowej instalacji i eksploatacji, długość okresu użytkowania płyt wynosi 15 lat i więcej.

Na płytach można bez obaw stawiać donice z kwiatami, meble ogrodowe i grilla. Elastyczne płytki są bardzo wytrzymałe, odporne m.in. na nacisk wysokich obcasów. Przeznaczone są nie tylko do użytku prywatnego; równie dobrze nadają się w miejscach publicznych, tj. ogródki piwne, tarasy hotelowe, restauracje, domy seniora, szpitale.

Niezwykle prosta instalacja - zrób to sam

Nawierzchnie tarasowe WARCO można łatwo instalować (i przeinstalowywać), niezależnie od tego czy budujemy czy remontujemy, na każdym równym i trwale nośnym podłożu (grys, tłuczeń, beton, jastrych, płytki, papa asfaltowa, folia dachowa, blacha, deski podłogowe, itd.). W zależności od produktu, płytki montuje się za pomocą kleju poliuretanowego, kołków montażowych, łączenia pióro-wpust, albo prostego, zamkniętego siłowo połączenia typu zamek. Za pomocą piły do drewna można łatwo i szybko przyciąć płyty na obrzeżach. Korzystając z naszych wskazówek, instalację można wykonać własnoręcznie lub poprosić o pomoc miejscowego fachowca.

Bezpieczne i ekologiczne

Co ważne, elastyczne płytki tarasowe WARCO są bezwonne oraz bezpieczne dla zdrowia, co jest potwierdzone ich wieloletnim stosowaniem w szkołach, przedszkolach i placach zabaw na zachodzie Europy i w USA. Są przyjazne środowisku (recycling gumy), a po zużyciu łatwo je usunąć, najlepiej oddając do recyclingu.

 

Przejdź do sklepu