Płyty WARCO - najlepszy pomysł na nowoczesny taras

Taras w stylu okresu międzywojennego i płyty Warco.

Chcesz, by Twój taras był trwały i ekonomiczny, a jednocześnie atrakcyjny i wygodny? Niewiele nawierzchni potrafi spełnić te kryteria. Płyty tarasowe WARCO to najlepszy pomysł na funkcjonalny i atrakcyjny taras. Płyty są mrozoodporne, przepuszczalne dla wody oraz antypoślizgowe, a zatem powierzchnia może być użytkowana przez cały rok.

 

Nawierzchnię WARCO instaluje się bardzo prosto, a jej późniejsza pielęgnacja wymaga jedynie minimalnego wysiłku. Jest ona przeznaczona zarówno do nowych projektów, jak i remontów. Przeczytaj więcej o płytach tarasowych WARCO!

 

Płyty WARCO to najlepszy pomysł na Twój taras, gdyż są one: odporne na czynniki atmosferyczne, przepuszczalne dla wody, odporne na nacisk wysokich obcasów, mebli ogrodowych i doniczek, proste w montażu - do instalacji na każdym podłożu nośnym, antypoślizgowe, ekonomiczne, izolujące przed zimnem i gorącem, tłumiące hałas, wygodne i przyjemne w użytkowaniu.

Nowoczesny taras - płyty Warco, łącze typu zamek.

Jeśli szukasz właśnie takiej nawierzchni na swój taras i zależy Ci na najlepszej jakości płyt, zapoznaj się z naszą ofertą. Ekonomiczna i nowoczesna linia produkcyjna, szczegółowa kontrola jakości i oszczędne zarządzanie gwarantują najlepszą jakość nawierzchni na Twój taras. Tylko u nas płytki tarasowe w przystępnej cenie, bezpośrednio od producenta!

 

Przejdź do sklepu