Mrozoodporne nawierzchnie na tarasy ogrodowe

Płytki mrozoodporne na ogrodowym tarasie.

Chcesz, by Twój taras ogrodowy był trwały i ekonomiczny, a jednocześnie atrakcyjny i praktyczny? Niewiele nawierzchni potrafi spełnić te kryteria. Płyty tarasowe WARCO to najlepszy pomysł na funkcjonalny i piękny taras w ogrodzie. Płyty są mrozoodporne, przepuszczalne dla wody oraz antypoślizgowe, a zatem powierzchnia może być użytkowana przez cały rok niezależnie od pogody. Elastyczne płyty są bardzo wytrzymałe, można więc bez obaw stawiać na nich meble ogrodowe, czy chodzić po tarasie w wysokich obcasach.

 

Nawierzchnię WARCO instaluje się bardzo prosto, a jej późniejsza pielęgnacja wymaga jedynie minimalnego wysiłku. Woda deszczowa oczyszcza je z zabrudzeń, a kałuże nie gromadzą się. Twój taras ogrodowy będzie także przyjazny dzieciom, gdyż płyty amortyzują upadek oraz izolują przed zimnem i gorącem. Przeczytaj więcej o płytach tarasowych WARCO!

 

Taras ogrodowy z płytkami chodnikowymi z EPDM-u!

Jeśli szukasz właśnie takiej nawierzchni na swój taras ogrodowy i zależy Ci na najlepszej jakości płyt, zapoznaj się z naszą ofertą. Ekonomiczna i nowoczesna linia produkcyjna, szczegółowa kontrola jakości i oszczędne zarządzanie gwarantują najlepszą jakość nawierzchni na Twój taras ogrodowy. Tylko u nas elastyczne płytki w przystępnej cenie, bezpośrednio od producenta!

 

Przejdź do sklepu